Termet


Autoryzowany Instalator

519 848 568

O TERMET

TERMET S.A. jest jednym z czołowych producentów nowoczesnych urzadzeń grzewczych - gazowych kotłów kondensacyjnych oraz standardowych podgrzewaczy wody, jak również rozwiązań opartych na odnawialnych źródłach energi.
Ukierunkowanie firmy na produkcję urządzeń grzewczych pozwoliło na osiągnięcie wysokiego poziomu specjalizacji produkcji i stworzenie nowoczesnego parku maszynowego. Dzięki stosowaniu innowacyjnych rozwiązań, firma oferuje swoim klientom produkty o wysokiej jakości i niezawodności. TERMET S.A. dokłada wszelkich starań, aby proponowane produkty były z najwyższej półki technicznej, a jednocześnie atrakcyjne cenowo.
Za główny cel Termet S.A. stawia sobie zapewnienie swoim klientom szerokiej gamy urządzeń grzewczych o wysokiej jakości - z zastosowaniem ekologicznych rozwiązań – głównie kotłów kondensacyjnych oraz rozwiązań bazujących również na odnawialnych źródłach energii np. pomp ciepła.
Misja realizowana jest poprzez systematyczne analizowanie różnorodnych potrzeb, specyficznych dla każdego segmentu rynku i dostosowywanie do nich produktów firmy Termet S.A. Dbamy o to, aby klienci mogli łatwo skontaktować się z naszym zespołem profesjonalnych doradców technicznych, specjalistów ds. marketingu, czy sprzedaży, jak również serwisu oraz szkoleń.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy TERMET oraz do kontaktu w celu profesjonanego montażu urządzeń firmy TERMET przez Autoryzowanego Instalatora.